Opinie rodziców o Danonkach


Danonki skład i opinieRodzice dbają o prawidłowy rozwój swoich podopiecznych, dostarczając im pożywienia bogatego w składniki odżywcze. Dzieci nie mogą wprost odpędzić się od smakowitych Danonków, które na stałe zagościły w ich codziennym jadłospisie. Przyjrzyjmy się bliżej opiniom pochodzącym z ust konsumentów.

Niektórzy mówią:, skład mleka modyfikowanego skoro mogą go jeść dzieci dopiero powyżej trzeciego roku? Wszak, jeśli podamy swemu dziecku jogur co pewien czas żadne niebezpieczeństwu mu nie grozi.Wszak na rynku mamy mnóstwo podmiotów, które zajmują się produkcją jogurtów naturalnych, jogurtów owocowych, czy serków homogenizowanych. Odnośnie danonków to posiadają one dużą ilość wapnia – owszem wapń jest zdrowy, ale musi być podawany w odpowiednich ilościach. Roczne dziecko nie potrzebuje jeszcze sporej dawki wapnia, która znajduje się w jogurcie danon.

Jak podkreślają rodzice maluchy z apetytem zajadają różne smaki jogurtu. Dzięki delikatnej konsystencji i aksamitnemu smakowi Danonki wprost rozpływają się w ustach. Produkt bogaty jest w szereg korzystnych dla zdrowia witamin. Dużym atutem pozostaje wysoka zawartość witaminy D oraz wapnia, niezbędnego do prawidłowego rozwoju kości. Pozytywnie opinie dotyczą również atrakcyjnej ceny produktu spożywczego. O wiele bardziej opłaca się kupować Danonki w czteropaku. Do jogurtu dołączane są również drobne gadżety w postaci puzzli czy też magnesów. Sporadyczne opinie dotyczą zbyt dużej ilości węglowodanów zawartych w produkcie. Jednak Danonki podawane naszym pociechom raz na jakiś czas z pewnością korzystnie wpłyną na ich samopoczucie. Kreatywne mamy mogą również przygotować z Danonków lody. Wystarczy na kilka godzin odstawić je do zamrażalnika i następnie podać dzieciom. Jeśli jesteśmy zainteresowani wyrażeniem swojej opinii udajmy się na oficjalne forum, na którym możemy zostawić wpis po degustacji różnych wersji smakowych Danonków. Nasza opinia może stanowić cenną sugestię dla innych osób.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s